07 - Lucrătorii din România sunt prea scumpi?
Mai știți că săptămâna trecută am zis că lucrătorii români nu sunt scumpi, doar că la noi problema este infrastructura deficitară. Mai știți că tot povesteam de acest mit care reapare în presă: "lucrătorii români cer prea mult, costă prea mult, sunt taxați prea mult, etc". Cel mai